Czytanki na rynku

(Kliknij aby powiększyć)

Komiks "Bezpieczne wakacje"

Utworzono: 25.06.2020 07:49

Klasa 6 po omówieniu tematu bezpieczne wakacje, wykonała komiksy .

Bezpieczne wakacje!

Utworzono: 25.06.2020 07:45

Bezpieczne wakacje!
Wakacje – tuż, tuż – powiemy. Tak, już za niecały tydzień rozpoczną się wymarzone
i upragnione WAKACJE!!! Trochę jednak inne, niż zwykle. Wszyscy bowiem musimy pamiętać o procedurach bezpieczeństwa w związku z ciągle trwającymi zakażeniami. Pamiętajmy więc o maseczkach, o zachowaniu odpowiedniego dystansu, o higienie mycia rąk, niedotykaniu okolicy oczu, ust, nosa dłońmi.
W tym roku pogoda czerwcowa nas nie rozpieszczała – życzymy, aby te dwa kolejne miesiące wakacyjne sprzyjały aktywnemu wypoczynkowi oraz bezpieczeństwu!
Życzymy słońca, ciepła i bezpiecznych spotkań i zabaw!!! Bezpiecznego czasu wolnego pięknie wykorzystanego!
Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

ZDROWIE, ŻYCIE I BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH DZIECI JEST NAJWYŻSZĄ WARTOŚCIĄ, O KTÓRĄ POWINNIŚMY SIĘ TROSZCZYĆ!
Bardzo ważne jest, aby przed wakacjami i w czasie ich trwania przypominać dzieciom
o zasadach bezpiecznego poruszania na drodze – pamiętajmy o elementach odblaskowych, o korzystaniu z kasków w czasie jazdy na rowerze, rolkach, hulajnogach. W naszym mieście są ścieżki rowerowe – z nich należy korzystać! Podczas jazdy na rolkach ważne jest założyć ochraniacze – naprawdę mogą się przydać i uchronić przed poważnymi stłuczeniami, złamaniami kończyn. Kask jest naprawdę PODSTAWĄ!!! Może nawet uchronić życie naszych bliskich!
Zachowujcie czujność – interesujcie się czym i jak bawi się Wasze dziecko, jak spędza czas – to Wy przede wszystkim jesteście za nie odpowiedzialni i macie prawo wiedzieć z kim
i jak Wasze dziecko spędza czas – a nawet jest to Wasz obowiązek. Jako dorośli musimy chronić nasze pociechy.
Na pewno należy zwrócić uwagę dzieci na to, by nie rozmawiali z osobami nieznajomymi, również jeżeli chodzi o kontakty w Internecie i ogólne bezpieczeństwo w sieci.
Rozmawiajmy z dziećmi jak najwięcej, dbajmy o więź ze swoją pociechą – zaprocentuje to w przyszłości.
Pamiętajmy też o tym, że dzieci, nastolatkowie nas – dorosłych obserwują – dlatego sami starajmy się przestrzegać przepisów ruchów drogowego, nieużywania komórek, gdy jesteśmy kierowcami i zadbajmy o higienę używania komputerów, komórek w domu.
Zachęcajmy nasze dziecko do aktywnego wypoczynku, starajmy się też sami z nimi spędzać czynnie jak najwięcej czasu.

Drogie Dzieci, Drodzy Uczniowie!!!
Pamiętajcie o bezpieczeństwie na wakacjach, abyśmy Wszyscy we wrześniu mogli się spotkać – cali i zdrowi

Nabór na stanowisko woźna

Utworzono: 25.06.2020 07:38

Nabór na stanowisko woźna- informacja w zakładce "Ogłoszenie o przetargach"

NOWY OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W KĘDZIERZYNIE - KOŹLU

Utworzono: 25.06.2020 07:34

Przy ulicy Judyma w Kędzierzynie powstał punkt pomocy psychologiczno-pedagogiczno-terapeutycznej.
Zespół Interwencji Kryzysowej niestety przestaje działać.
Nowy ośrodek jest wsparciem głównie dla dzieci i młodzieży.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – 26.06.2020r. - piątek

Utworzono: 23.06.2020 18:26

Harmonogram zakończenia roku szkolnego.Plac przy bocznym wejściu do szkoły / DOM SPORTOWCA w razie deszczu/

VI godzina 9:00
Vb godzina 9:30
I godzina 10:00
III godzina 10:30
II godzina 11:00
IV godzina 11:30
Va godzina 12:00
VII godzina 12:30
VIII godzina 13:00
Każde dziecko przynosi swój długopis. Należy dostosować się do zasad reżimu sanitarnego, obowiązkowo należy mieć maseczki i zachowywać odstępy.