Aktualności

Przedszkolaki w bibliotece szkolnej

Utworzono: 22.05.2019 23:35

16 maja dzieci z grupy najmłodszej, wraz z opiekunami, odwiedziły Szkolną Bibliotekę.
Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególne zainteresowanie wzbudził dział dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Zobaczyły także jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Zajęcia biblioteczne poprowadziła dla nas pani bibliotekarka wraz z klasą 6. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Dziękujemy uczennicy klasy szóstej za przeczytanie bajeczki. Dodatkową atrakcją była gra na gitarze jednego z uczniów. Dziękujemy pani Klaudii oraz klasie 6 za serdeczne przyjęcie oraz ciekawe zajęcia.

Zielona szkoła klasy II I III

Utworzono: 20.05.2019 21:52

ZAJĘCIA OTWARTE DLA PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW

Utworzono: 20.05.2019 21:49

Klasa I wraz z wychowawczynią p. Martą Wolf w środę 15.05.2019r. gościła przedszkolaków, którzy w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w naszej szkole. Uczniowie klasy I zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne przedstawiając inscenizację ,,Trzy Świnki”. Była to zmieniona wersja bajki o świnkach, tematem której była odpowiedzialne gospodarowanie pieniędzmi, rozsądne zachowanie związane z ich wydawaniem oraz zachęcanie do oszczędzania w SKO. Po przedstawieniu dzieci miały możliwość „pobrania pieniędzy” w banku oraz „powielania” monet techniką frotażu. Wszyscy świetnie się bawili. Wyrazili chęć uczestniczenia w kolejnych zajęciach otwartych.

Plakat informacyjny o działalności nowego Ośrodka Promocji, Edukacji i Terapii Rodzin, który mieści się przy ul. Piramowicza 17 w Koźlu.

Utworzono: 10.05.2019 21:45


(Kliknij aby powiększyć)

Spotkania z wychowawcą i konsultacje.

Utworzono: 06.05.2019 22:26

Informujemy, iż 14 maja 2019 roku odbędą się w naszej szkole spotkania z wychowawcami oraz konsultacje przedmiotowe.

Nowy Ośrodek Promocji, Edukacji i Terapii Rodzin mieści się przy ul. Piramowicza 17 w Koźlu.

Utworzono: 06.05.2019 22:17

Informujemy , iż w Kędzierzynie-Koźlu powstał nowy ośrodek wsparcia.