Maraton Pisania Listów - zakończony!

Utworzono: 21.12.2020 10:12

Bardzo Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w pisanie listów w obronie Nassimy z Arabii Saudyjskiej!!! Pięknie dziękujemy za to, że pisaliście listy całymi RODZINAMI! To jest naprawdę cudowne. Na stronie Amnesty International można odnaleźć piękne zdanie: "KILKA MINUT TWOJEGO CZASU MOŻE URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE." Podarowaliście aż - 347 listów!!! To jest bardzo piękne i budujące. Potrafiliśmy się zjednoczyć na wspólnym MARATONIE - mimo dzielącej nas odległości. Ilość listów jest oszałamiająca. Jesteście ZWYCIĘZCAMI!!! Jesteście po prostu CUDOWNI:)

Z życia świetlicy

Utworzono: 21.12.2020 10:04

Zaproszenie dla uczniów szkół podstawowych do uczestnictwa w konkursie na hasło lub wiersz promujący Krajową Administrację Skarbową.

Utworzono: 15.12.2020 22:07

Wszystkie informacje w załącznikach.

Czym zajmuje się KAS.pdf
Regulamin konkursu.pdf

Cóż jest cenniejszego niż rodzinne pamiątki?

Utworzono: 15.12.2020 21:48

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu organizowanego przez MEN pod nazwą „Szkoła pamięta”. Tematem przewodnim były rodzinne pamiątki. Z wielkim pietyzmem uczestniczki konkursu przedstawiły, opisały i opowiedziały historie przedmiotów, w które są wpisane czasem wzruszające osobiste dzieje. Zwyczajna książka, maszyna do szycia, czy rower stają się niezwyczajne poprzez to, że łączą kolejne pokolenia.
Na pewno nie musimy obawiać się, że młodzi ludzie zapomną o swoich korzeniach, skoro w tak cudowny sposób opowiadają własne historie. Wszystkie uczestniczki konkursu są jego zwyciężczyniami, bo znają i kultywują pamięć przodków, a to wartość uniwersalna, ponadczasowa.
Dziewczyny, gratulujemy Wam i dziękujemy, że dzielicie się swoimi zwyczajnymi, a zarazem niezwyczajnymi opowieściami…

NOWY DYREKTOR ZSP 1

Utworzono: 10.12.2020 10:20

10 grudnia 2020 roku o godzinie 9 odbył się konkurs na stanowisko dyrektora
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1.
Wygrała go pani Dorota Jastrzembska.
Gratulujemy !!

Adwent w naszym Zespole