Zaostrzenie zasad epidemicznych.

Utworzono: 08.10.2020 22:06

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami związanymi z zaostrzeniem zasad epidemiologicznych.

link

UCZNIOWIE KL III ZWYCIĘŻAJĄ OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA HASŁO DLA MIECI

Utworzono: 08.10.2020 22:05

UCZNIOWIE KL III ZWYCIĘŻAJĄ OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA HASŁO DLA MIECI
Dwóch uczniów kl III: Michał Kurzaj i Daniel Czarnasiak wraz z wychowawczynią p. Martą Wolf-Nowicką zostali zwycięzcami w ogólnopolskim konkursie na hasło dla śmieciarki Mieci.
Przypominamy, że nasza szkoła przystąpiła do programu Działaj z ImPETem, którego celem jest zwiększenie ilości zbieranych i poddawanych recyklingowi butelek PET. Udział w programie to możliwość uczestnictwa w konkursach.
W konkursie na hasło dla Mieci można było wygrać wspaniałe nagrody przechodząc wirtualny spacer po śmieciarce na www.mieciazimpetem.pl.
Pod koniec zwiedzania należało przejść do formularza zgłoszeniowego do konkursu, w którym przedstawione było bardzo proste zadanie, polegające na wymyśleniu hasła zachęcającego do odwiedzenia Mieci.
Uczniowie kl III wygrali świetne nagrody! Słuchawki nauszne i zestawy eko-gadżetów .
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!
Ale to jeszcze nie koniec.
Konkurs na Hasło dla Mieci ciągle trwa!
Ruszyła tura październikowa konkursu w wirtualnym spacerze mieciazimpetem.pl!
Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich uczniów naszej szkoły.
Jeszcze nie wiecie, czym jest Miecia?
To wyjątkowa (teraz już także wirtualna) interaktywna wystawa zaaranżowana we wnętrzu prawdziwej śmieciarki, ze zjeżdżalnią i tarasem! Zwiedzając Miecię można dowiedzieć się, dlaczego warto segregować butelki PET, jak wygląda proces ich recyklingu oraz co może powstać w wyniku ich przetworzenia! Interaktywny spacer po śMIECIarce Mieci, poza konkursem, kryje w sobie aż 48 ukrytych elementów! Zachęcamy!

Utworzono: 08.10.2020 21:51

Czwarta klasa na Zielonej szkole

Utworzono: 08.10.2020 21:51

Matematyczne sprzątanie świata

Utworzono: 08.10.2020 21:50

Sztafeta dziewcząt

Utworzono: 06.10.2020 15:45

Sztafeta dziewcząt z PSP 18 w mistrzostwach powiatowych biegach przełajowych zajęła 3 miejsce. Skład :Victoria Bloch, Roksana Langer, Julia Kusiak, Maja Jankowska, Maja Bielawska, Magdalena Jantos, Jrnnifer Mrozik. Gratulujemy!