Zbiórka elektrośmieci

Utworzono:27.09.2016 10:47

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Utworzono:26.09.2016 20:32

30 września będziemy obchodzili Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. zapraszamy wszystkich do zabawy.

Tydzień życzliwości

Utworzono:25.09.2016 22:57

Tydzień Życzliwości
W dniach od 12 do 16 września w naszej szkole w klasach I-III odbył się Szkolny Tydzień Życzliwości. Dzieci wykonały piękne, kolorowe prace, którymi zostały ozdobione sale lekcyjne. Każdego dnia tygodnia uczniowie nosili nalepki z różnymi wesołymi buźkami.

Wybory samorządu szkolnego

Utworzono:23.09.2016 08:08

Zakończyły się wybory do samorządu szkolnego i rzecznika praw uczniów.
Władze Samorządu Uczniowskiego Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 18:
PRZEWODNICZĄCY: Emilia Golly
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO: Paweł Britner

Władze Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum Nr 6:
PRZEWODNICZĄCY: Hadasik Patryk
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO: Emilia Preisner

Władze Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1:
PRZEWODNICZĄCY: Hadasik Patryk
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO: Emilia Golly

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:
Mirela Barton-Kaliciak

Rzecznik Praw Ucznia:
Rafał Czub

Dzień bez samochodu

Utworzono:23.09.2016 08:07

Uczniowie najmłodszych klas uczestniczyli w akcji Dzień bez samochodu.

Sprzątanie świata

Utworzono:23.09.2016 08:06

Sprzątanie świata to najpowszechniejsza w naszym kraju wolontariacka akcja na rzecz poszanowania środowiska. Nasza szkoła włączyła się w akcję, która odbyła się pod hasłem „Podaj dalej… Drugie życie odpadów”. 16 września wszyscy uczniowie naszej szkoły i przedszkolaki wraz z nauczycielami, wyposażeni w worki i rękawice, wyruszyli na dokładne sprzątanie naszej okolicy. Akcja była świetną okazją do rozmów na temat jakże ważnych spraw - segregacji śmieci, recyklingu, konieczności dbania o naszą Planetę Ziemię. Uczniowie poważnie potraktowali swoje zadanie i z przejęciem napełniali worki śmieciami. Po zakończonej akcji dzieci były zadowolone i dumne z wykonanego zadania.
Mirela Barton-Kaliciak