Kadra Pedagogiczna

Kadra pedagogiczna pracująca w naszej szkole od 1945 roku :
Dyrektorzy szkoły (do 1975 r. kierownicy):


  • 1945 - 1956 Stanisław Szota
  • 1956 - 1958 Gerhard Reginek
  • 1958 - 1959 Bolesława Strzelec
  • 1959 - 1985 Stanisław Sieńko
  • 1985 - 1987 Stanisław Śmigielski
  • 1987 - 2006 Barbara Drobnik
  • 2006 – nadal Tomasz Radłowski

Obecna kadra:
(w nawiasach podano nazwiska nauczycielek po wyjściu za mąż, )


Czub Rafał 1995
Dubiel Tomasz
Dziwińśka (Matyja) Agnieszka 2003
Jastrzembska Dorota 2004
Krawiec Jolanta 1999
Kremer Irena 2012
Kubica (Nieckarz) Ewa
Kulozik Gabriele 2019
Lissok-Sikorska Anna 2013
Małkińska (Leonowicz) Urszula 1988
Mańkowska Barbara
Młynarczyk Klaudia 1995
Nowak Izabela 2019
ks. Potempa Jacek 1991
Radłowski Tomasz 2005
Rosenhof Anna 2011
Rogowska Agata
Szostak- Jaworska Aleksandra 2012
Siemert Ewa 2017
Walczak Justyna 1998
Wysoczan Anna 2019
Zawadzka (Galla) Lucyna 1984
Wolf Marta 2013



Dawna Kadra:
(w nawiasach podano nazwiska nauczycielek po wyjściu za mąż, obok czas zatrudnienia)


Bagińska Leokadia 1972
Balawender Dorota 2003 - 2004
Banach-Kozielewskab Katarzyna
Bielicka Danuta
Bilska Małgorzata 1985 – 1989
Breguła Anna 2004 - 2011
Czub Regina 1972 – 1995 1996 - 2001
Drobnik Barbara 1987 - 2006
Drobnik Włodzimierz 1988 - 1991, 1998 – 2006
Fąfara Maria 1949
Gliwa Barbara 1971 - 1997
Gola Lidia
Gutowska Bronisława 1946 - 1949
Gutowski Jerzy 1946 - 1949
Hajnosz Janina 1966
Irla Teresa 1967 – 1992
Kielar (Gębska) Krystyna 1960 2001 - 2002
Klich Wiesława 1969 – 1984
Kula Dorota 2002 - 2003
Kotrys Jadwiga 1993 - 2011
Lechicka Anna Maria 1994 - 2004
Lipiński Stanisław 1972 - 1979
Mackiewicz Elżbieta 1967 - 1989
Majeran Jerzy
Majka Bolesława
Matheisel Zofia 1946
Mateja (Rogowska) Aleksandra 2000 – 2003
Markwica Irena 1994 - 1999
Natali Janina 1950
Radłowska Laura 2000
Radłowski Jacek 2005
Reginek Gerhard 1956 - 1958
Rutkowska Izabela 1964
Sieńko Franciszka 1959 - 1985
Sieńko Stanisław 1959 - 1985
Słęba Celina 1970 - 1974
Sowiżdrzał Maria 1969 - 1999
Strzelec Bolesława 1951 - 1959
Strzodka Stefania 1966
Suchodolska Małgorzata 1950
Suliga Grażyna 1979 - 1988
Szafarczyk Dorota 1995 - 2004
Szefer Monika (Tudyka) 1985 - 1989
Szota Stanisław 1945 - 1956
Szyndzielosz Berta (Szota) 1945 - 1956
Śmigielski Stanisław 1985 - 1967
Świerzyńska Beata 1991 - 1998
Tabor Henryk 1951
Tofel Jolanta 1991
Tomczak (Puczyłowska) Ewa
Trabuć Danuta 1973 - 2001
Twardowska Maria 1960
Tyszkiewicz Zofia (Kucińska) 1964
Waligura Tadeusz 1993 - 1995
Warchoł Halina 1973 - 1990
Warzech Adam 1985 – 1993
Wranik Katarzyna 2004 - 2005
Wruszkowiak Pelagia 1947
Wutke Małgorzata 1949
Zgierska Stanisława 1949
Zmarz Ewa 1971 - 2001