WIRTUALNY KALENDARZ ADWNETOWY - konkurs rozstrzygnięty

Utworzono:07.01.2021 16:01

W czasie trwania adwentu w naszej szkole był prowadzony „Wirtualny kalendarz adwentowy”. Zaangażowanie uczniów było duże, co można zobaczyć na kolażach wykonanych z niektórych nadesłanych zdjęć. Nadszedł czas na podsumowanie wykonanych i udokumentowanych zadań.

Miejsca, które zajęli uczniowie wyglądają następująco:

1. Dorota L. – 3 klasa

2. Kamil K. – 2 klasa

3. Michał S. – 2 klasa
Wyróżnienia: Amelia P. – 6 klasa, Julia K. – 5 klasa

Dodatkowo zaangażowani byli: Karolina B. – 4 klasa, Julia O. – 4 klasa, Adam D. – 6 klasa, Przemysław B. – 4 klasa, Paulina R. – 6 klasa, Leon S. – 1 klasa, Maksymilian P. – 1 klasa, Natalia J. – 2 klasa, Maksymilian K. – 2 klasa.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim zaangażowanym uczniom oraz ich rodzicom należą się ogromne podziękowania za włączenie się w wirtualną akcję szkolną.

Mistrz recyklingu

Utworzono:30.12.2020 11:02

(Kliknij aby powiększyć)

"Dzieci uczą rodziców"

Utworzono:29.12.2020 08:28

(Kliknij aby powiększyć)

Zaproszenie dla uczniów szkół podstawowych do uczestnictwa w konkursie na hasło lub wiersz promujący Krajową Administrację Skarbową.

Utworzono:15.12.2020 22:07

Wszystkie informacje w załącznikach.

Czym zajmuje się KAS.pdf
Regulamin konkursu.pdf

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU - CO WIEM O ROLNICTWIE NA PODSTAWIE DANYCH STATYSTYCZNYCH?

Utworzono:26.11.2020 13:21

Uczniowie kl III wzięli udział w wojewódzkim konkursie ogłoszonym przez Urząd Statystyczny w Opolu. Celem konkursu była promocja spisu rolnego nie tylko wśród dorosłych ale również wśród dzieci.
Uczniowie kl III doskonale poradzili sobie z rozwiązaniem rebusów oraz zadania matematycznego.
Każdy uczestnik za udział w konkursie otrzymał dyplom oraz zestaw nagród. Szkoła również została nagrodzona.
Gratulujemy młodym Statystykom!