Osiągnięcia sportowe

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY Z KLAS 4-6 ZAKOŃCZYLI ROZGRYWKI W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM.

Utworzono:10.12.2019 14:05

Dziewczęta i chłopcy rozpoczęli udział w Igrzyskach Sportowych Dzieci w unihokeju na szczeblu powiatowym 25 października 2019 w ZS-P nr 1 w Kędzierzynie – Koźlu.
Drużyny z „ZS-P1” wygrały wszystkie swoje mecze i awansowały do półfinałów wojewódzkiego.

ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Utworzono:14.05.2018 22:58

9 maja 2018r. dziewczynki z naszej szkoły: Weronika Britner, Emilia Golly, Ania Kudla, Angelika Kurzaj, Laura Mateja, Ania Niederfeld, Roksana Pasich, Kasia Ratużny, Julia Rosenhof, Natalia Tomanek - reprezentowały nasz ZSP nr 1 w powiatowych zawodach piłki nożnej dziewcząt. Spisały się bardzo dobrze, dały z siebie wszystko i najważniejsze - WSPANIALE SIĘ BAWIŁY! Nie odniosły zwycięstwa, ale wykazały się doskonałą postawą sportową. Serdecznie gratulujemy!